UAB GREY PACK savo veiklą pradėjo 2016 m. rugsėjo 26 d. Kauno mieste. Įmonė jau 2017 metais ėmė sparčiai augti ir plėsti savo veiklas į didžiuosius Lietuvos miestus. 2019 metais įmonės sudarytos komandos dirba Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, aptarnauja ir kitus Lietuvos miestus.

Siūlome visas perkraustymo ir smulkių krovinių gabenimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje.  Per 4 įmonės veikimo metus atlikome ofisų ir gyvenamųjų būstų daiktų perkraustymus, sunkių krovinių (seifų, bankomatų, serverių, fortepijonų, pianinų, kopijavimo bei pardavimo aparatų) pergabenimus, nestandartinių sunkiasvorių daiktų (staklių, serverinės įrangos, skalbyklių įrangos, gamybinės įrangos ir metalo apdirbimo staklių, spaustuvių įrangos pervežimą, lauko baseinų, žaidimo aparatų pervežimą) perkėlimą, meno parodų saugius pervežimus Lietuvoje ir užsienyje bei užtikriname asmeninių daiktų laikiną sandėliavimą.

Dirbame su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Jūsų pageidavimu, mūsų komanda supakuos Jūsų daiktus, saugiai sukraus į krovininį transportą ir saugiai perveš į Jūsų nurodytą vietą.

UAB GREY PACK – įmonė, teikianti krovinių gabenimo bei perkraustymo, daiktų sandėliavimo, saugojimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje. Sudaromos trumpalaikės sutartys vienkartiniams pervežimams, iškraustymams ir ilgalaikės – nuolatiniams krovinių gabeninams ir pristatymams.

UAB GREY PACK – atsakingas ir patikimas Jūsų partneris, kuris pasirūpins ir užtikrins, kad pervežimas nesudarytų Jums rūpesčių.

Jūsų pageidavimu pervežami kroviniai yra apdraudžiami.